Zakázková tvorba

Přijímám zakázkovou tvorbu z Vámi dodaného minerálu. V současné době je možné na internetu, na burzách, v obchůdcích a v zahraničí zakoupit opravdu krásné minerály. Mnohé z nich však nemusí skončit na poličce. Mohu Vám z nich vytvořit šperky, které Vás budou zdobit, harmonizovat a budou Vám více na blízku. Udělají Vám  tak větší radost. V minulosti mi byly svěřené krásné a vzácné minerály. Na fotografiích je jedna ukázka mé tvorby. Cena zasazení minerálu do šperku je 480 Kč + poštovné. V ceně je materiál, řetízek nebo kůže, dárková krabička, návod na údržbu a má práce. Minerály mi lidé zasílají jako doporučený dopis. Minerál nesmí být prasklý. Návrhy nemaluji, jelikož pracuji intuitivně. Pokud je šperk příliš složitý nebo k němu ještě nějaký minerál po dohodě s Vámi přidávám, může být cena vyšší. 

Osobní šperk 

 na míru

OSOBNÍ ŠPERK - TALISMAN.
Po dohodě je možné zhotovit i tzv. Šperk na míru.
Šperky působí jako OSOBNÍ TALISMANY. Záleží na Vás, k čemu má Váš Osobní talisman sloužit. Možností je spousta. Např. pro ochranu, na posílení energie, pro posílení zdraví, pro harmonizaci organizmu, k psychické vyrovnanosti, pro štěstí, pro odvahu, na harmonizace čaker, pro podporu kreativity, pro zlepšení komunikativních schopností, pro duchovní vývoj, pro ochranu v těhotenství, pro zvládání strachů, pro ochranu proti negativitě a zlu, pro větší sebevědomí, pro odvahu atd. Tyto šperky tvořím od 1500 Kč a více.  Mám spoustu minerálů skladem nebo minerál dle Vašeho přání objednám. Doba dodání 2 - 3 týdny. S výběrem minerálu Vám ráda poradím.

Talisman
s poselstvím

TALISMANY JEŠTĚ I TROCHU JINAK. Jelikož pracuji již od roku 2009 jako terapeut Bachových esencí, jsem schopná na základě Vámi zaslaných informací vybrat minerály k Vaší harmonizaci stejně jako Bachovy květy. Pokud mi napíšete Vaše jméno, datum narození a Váš životní příběh, mohu vybrat minerál nebo 1- 3 minerály a vytvořit pro Vás osobní šperk k Vaší harmonizaci. Velice vhodná je i fotografie. Jelikož mám dar vyššího napojení, bude ke šperku přiložen při Vašem souhlasu také intuitivní vzkaz přímo pro Vás.
Doba zhotovení 2 - 3 týdny.
Cena: 2500 Kč
BUDU SE TĚŠIT NA TVORBU PŘÍMO PRO VÁS
Sylva Kiara

Zasazení do klíčenky

Dále Vám mohu vytvořit klíčenku z Vašich kamínků z cest nebo různých tromlovaných kamínků. Ideální velikost je kolem 2 - 3 cm. Klíčenky jsou pěknou vzpomínkou ze země, kterou jste navštívili a také velice milým dárkem. Cena za zhotovení klíčenky je 250 Kč. Při 3 a více kusech 180 Kč za kus + poštovné. Rovněž platí, že kamínek nesmí být prasklý. Pokud by jste měli zájem o některou z nabídek tvorby na zakázku, tak mě prosím kontaktujte.