Půlroční kurz TAROTU - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. První splátka a rezervace místa do 15.7. 2024. Zahájení kurzu 19. 9. 2024

Intenzivní půlroční kurz tarotu

Tarot je zrcadlem naší duše. Dokáže odhalit, jaké pocity, myšlenky, touhy a přání v sobě nosíme. Tarot je hlubokou studnicí moudrosti, skrývá tajemství života a také veškeré vesmírné zákonitosti. Přináší stabilitu a návod, jak zvládat překážky a krizové situace v denním životě. Pomáhá lépe poznat a pochopit sebe sama.

 

Tarotu jako takovému se věnuji přes dvacet let. V roce 2010 vznikl první kurz tarotu. Mými kurzy prošlo kolem 50 studentů. Tarot je pro mě životní filozofie, vědění a láska. Nikdy jsem nepůsobila jako klasická kartářka. Stále zůstávám v pozici terapeutky, lektorky a především výtvarnice. Výuce tarotu se věnuji jelikož chci lidem předávat vědění, poznání a naučit je pomocí symbolu, archetypů, čísel, barev a významu živlů lepší orientaci ve svém životě. V kurzu se budete učit v 10 lekcích poznávat významy jednotlivých karet, stejně jako se děti učí ve škole poznávat písmena a následně číst. Co se týká tarotu a věštění, je mnoho povolaných a málo vyvolených. Spoustu z nás umí číst, ale již málo z nás napíše román či sbírku básní. Mým úkolem, je naučit Vás v tarotu číst, aby jste se mohli naučit lépe orientovat v životě a stali se postupně vědomími. K tarotu jako takovému mám velikou úctu, jelikož mu vděčím za duchovní poznání a osobní rozvoj, který mě dovedl k vědomějšímu životu.

Kurz tarotu:

Kurz se skládá z 10 lekcí. Každá lekce trvá 3 hodiny. První lekce je pohodová. Povíme si o významu a historii tarotu a základní informace k etice. Ukážeme si karty, knihy a tarotový deník. Vaším hlavním úkolem po první lekci, bude pořídit si vhodné karty a nějaký pěkný sešit na Váš tarotový deník. V dalších lekcích již bude probíhat výuka. Od třetí lekce začne probíhat i praktická část v každé lekci. Toto bude trošinku změna oproti minulým kurzům. Kurz bude veden více prakticky. V deváté lekci si napíšeme závěrečný test. V desáté lekci ještě probíhá výuka. Dostanete opravené testy. Probereme poslední dotazy. Obdržíte osvědčení o absolvování kurzu. Následně probíhá posezení a malý, závěrečný večírek :-) V kurzu vyučuji symboliku Rieder White tarot.

Začátek kurzu: 19. 9. 2024 čtvrtek .

Lekce budou probíhat 2x za měsíc. Vždy ve čtvrtek od 17 do 20 hod.

Celkové rozložení : podzim 2024/ zima 2025 10 lekcí.  

Místo konání: Kurz bude probíhat v krásném obchůdku Ametyst - Valašské Meziříčí ( na náměstí )

V obchůdku bude možnost občerstvení- káva, čaj a sušenky, které jsou v ceně kurzu.

Cena 7990 Kč za 10 lekcí včetně tištěných materiálů.

První splátka 4000 Kč pro rezervaci místa do 15. 7 2024

Druhá splátka 3990 Kč do 31.8. 2024. Počet účastníků omezen.

Budu se těšit na společné setkání a pronikání do moudrosti ukryté v tarotu.

Sylva Kiara lektorka tarotu.  KONTAKT 723 010 078

4 000,00 Kč