Půlroční kurz TAROTU - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ. Druhá splátka do 31.8 2024 . Zahájení kurzu 19. 9. 2024

Intenzivní půlroční kurz tarotu

Tarot je zrcadlem naší duše. Dokáže odhalit, jaké pocity, myšlenky, touhy a přání v sobě nosíme. Tarot je hlubokou studnicí moudrosti, skrývá tajemství života a také veškeré vesmírné zákonitosti. Přináší stabilitu a návod, jak zvládat překážky a krizové situace v denním životě. Pomáhá lépe poznat a pochopit sebe sama.

 

Tarotu jako takovému se věnuji přes dvacet let. V roce 2010 vznikl první kurz tarotu. Mými kurzy prošlo kolem 50 studentů. Tarot je pro mě životní filozofie, vědění a láska. Nikdy jsem nepůsobila jako klasická kartářka. Stále zůstávám v pozici terapeutky, lektorky a především výtvarnice. Výuce tarotu se věnuji jelikož chci lidem předávat vědění, poznání a naučit je pomocí symbolu, archetypů, čísel, barev a významu živlů lepší orientaci ve svém životě. V kurzu se budete učit v 10 lekcích poznávat významy jednotlivých karet, stejně jako se děti učí ve škole poznávat písmena a následně číst. Co se týká tarotu a věštění, je mnoho povolaných a málo vyvolených. Spoustu z nás umí číst, ale již málo z nás napíše román či sbírku básní. Mým úkolem, je naučit Vás v tarotu číst, aby jste se mohli naučit lépe orientovat v životě a stali se postupně vědomími. K tarotu jako takovému mám velikou úctu, jelikož mu vděčím za duchovní poznání a osobní rozvoj, který mě dovedl k vědomějšímu životu.

Kurz tarotu:

Kurz se skládá z 10 lekcí. Každá lekce trvá 3 hodiny. První lekce je pohodová. Povíme si o významu a historii tarotu a základní informace k etice. Ukážeme si karty, knihy a tarotový deník. Vaším hlavním úkolem po první lekci, bude pořídit si vhodné karty a nějaký pěkný sešit na Váš tarotový deník. V dalších lekcích již bude probíhat výuka. Od třetí lekce začne probíhat i praktická část v každé lekci. Toto bude trošinku změna oproti minulým kurzům. Kurz bude veden více prakticky. V deváté lekci si napíšeme závěrečný test. V desáté lekci ještě probíhá výuka. Dostanete opravené testy. Probereme poslední dotazy. Obdržíte osvědčení o absolvování kurzu. Následně probíhá posezení a malý, závěrečný večírek :-) V kurzu vyučuji symboliku Rieder White tarot.

Začátek kurzu: 19. 9. 2024 čtvrtek .

Lekce budou probíhat 2x za měsíc. Vždy ve čtvrtek od 17 do 20 hod.

Místo konání: Kurz bude probíhat v krásném obchůdku Ametyst - Valašské Meziříčí ( na náměstí )

V obchůdku bude možnost občerstvení- káva, čaj a sušenky, které jsou v ceně kurzu.

Cena 7990 Kč za 10 lekcí včetně tištěných materiálů.

První splátka 4000 Kč pro rezervaci místa do 30.6. 2024

Druhá splátka 3990 Kč do 31.8. 2024. Počet účastníků omezen.

Budu se těšit na společné setkání a pronikání do moudrosti ukryté v tarotu.

Sylva Kiara lektorka tarotu.  

3 999,00 Kč