Osobní lahvička - Bachovy esence ( Telefonická konzultace + lahvička s esencemi )

V roce 2008 - 2009 jsem se stala certifikovanou poradkyní vzdělanou v Bach international Education Prgrame pod vedením Tessy Jordan z Bachova centra z Anglie. V roce 2012 jsem pokračovala ve vzdělání u Dr. Katariny Michel z Německa. Absolvovala jsem doplňkové vzdělání na téma : Bachovy květy pro ženy a děti, Bachovy květy a pracovní stres a Bachovy květy jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu. Jsem autorka webových stránek www.bachovyesence.eu, které možná znáte. Bohužel zanikly. Do roku 2014 jsem působila jako terapeutka. V roce 2015 se mi narodil třetí syn. Následně jsem se již věnovala převážně výtvarné tvorbě a lektorské činnosti.

V současné době se k práci terapeuta jemně vracím. Pracuji jak s Bachovými esencemi, tak s aromaterapií.

Bachovy květy působí velice jemně a krásně harmonizují lidskou psychiku. Pokud trpíte únavou, napětím, nespavostí, cítíte se přetížení povinnostmi nebo máte za sebou těžké životní období, které Vás psychicky nebo fyzicky vyčerpalo....

V těchto a dalších případech jsou to právě BACHOVY ESENCE , které Vám mohou pomoci. Bachovy esence jsou harmonizujícím systémem, který vytvořil v roce 1930 anglický lékař a homeopat Dr. Edward Bach.

38 esencí z rostlin , keřů a stromů dokáží harmonizovat psychické stavy, které mohou člověka v průběhu života potkat. Jedná se o doplňkovou přírodní terapii. Esence mohou užívat, děti, dospělí, senioři i Vaši zvířecí miláčci. 

 Pokud máte zájem o osobní lahvičku s Bachovými esencemi ráda se Vám budu věnovat. Telefonické konzultace probíhají pouze v dopoledních hodinách a je nutné se předem objednat. Po odeslání objednávky Vám zatelefonuji a domluvíme si spolu termín konzultace. Konzultace trvá jednu hodinu. Následně Vám připravím Vaši lahvičku a odešlu ji ji Českou poštou nebo Zásilkovnou. 

Po měsíci se sami rozhodnete, zda budete v terapii Bachovými květy pokračovat. Z osobní zkušenosti doporučuji užívat esence 2-3 měsíce. Je vhodné nenechávat větší prodlevu než 5 dnů mezi další lahvičkou. Bachovy esence míchám pro děti, dospělé i zvířata. Ze zvířat zejména pro psy, kočky a koně.

Lahvička s esencemi je o obsahu 30 ml.

Lahvička s esencemi obsahuje vodu, brandy pro konzervaci - cca 1 čajovou lžičku.

Do mixovací lahvičky Vám mohu dát 1-7 esencí.

Esence se užívají 4 x 4 kapky denně. Děti i dospělí

Malá zvířata 4 x 4 kapky denně. Koně 4 x 10 kapek denně.

Obsah alkoholu v lahvičce je velice nízký. Při dávce 4 kapky je možné řídit auto.

Při dávkování 4 x 4 kapky denně Vám lahvička vydrží jeden měsíc.

Trvanlivost esencí je 1 měsíc.

Případné další dotazy Vám ráda zodpovím.

Sylva Šmardova certifikovaný terapeut Bach International Education Programme Level 2 z roku 2009

750,00 Kč