Osobní lahvička - Bachovy esence ( Konzultace přes e-mail + lahvička s esencemi )

V roce 2008 - 2009 jsem se stala certifikovanou poradkyní vzdělanou v Bach international Education Prgrame pod vedením Tessy Jordan z Bachova centra z Anglie. V roce 2012 jsem pokračovala ve vzdělání u Dr. Katariny Michel z Německa. Absolvovala jsem doplňkové vzdělání na téma : Bachovy květy pro ženy a děti, Bachovy květy a pracovní stres a Bachovy květy jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu. Jsem autorka webových stránek www.bachovyesence.eu, které bohužel zanikly. Do roku 2014 jsem působila jako terapeutka. V roce 2015 se mi narodil třetí syn. Následně jsem se již věnovala převážně výtvarné tvorbě a lektorské činnosti . 

V současné době se k práci terapeuta jemně vracím. Pracuji jak s Bachovými esencemi, tak s aromaterapií. Bachovy květy působí velice jemně a krásně harmonizují lidskou psychiku. Pokud trpíte únavou, napětím, nespavostí, cítíte se přetížení povinnostmi nebo máte za sebou těžké životní období, které Vás psychicky nebo fyzicky vyčerpalo....

V těchto a dalších případech jsou to právě BACHOVY ESENCE , které Vám mohou pomoci.  Bachovy esence jsou harmonizujícím systémem, který vytvořil v roce 1930 anglický lékař a homeopat Dr. Edward Bach. 

38 esencí z rostlin , keřů a stromů dokáží harmonizovat psychické stavy, které mohou člověka v průběhu života  potkat. Jedná se o doplňkovou přírodní terapii. Esence mohou užívat, děti, dospělí, senioři i Vaši zvířecí miláčci. 

Pokud máte zájem o osobní lahvičku s Bachovými esencemi ráda se Vám budu věnovat. Konzultace přes e-mail je určena pro zájemce, kteří upřednostňují psanou formu nebo nemají dostatek časového prostoru v dopoledních hodinách, kdy probíhají telefonické konzultace. Po odeslání objednávky mě kontaktujte na e-mail: sylva.smardova@centrum.cz Napište mi co Vás aktuálně trápí, jak se nyní cítíte. V podstatě cokoliv Vás intuitivně napadne napsat,  je správně. Informací je vhodné napsat co nejvíce. Podpoříte tím lepší výběr esencí. Je možné, že Vám napíšu o doplňující informace.   Následně Vám připravím Vaši lahvičku a odešlu ji ji Českou poštou nebo Zásilkovnou.  

 Po měsíci se sami rozhodnete, zda budete v terapii Bachovými květy pokračovat. Z osobní zkušenosti doporučuji užívat esence 2-3 měsíce. Je vhodné nenechávat větší prodlevu než 5 dnů mezi další lahvičkou. Bachovy esence míchám pro děti, dospělé i zvířata.  Ze zvířat zejména pro psy, kočky  a koně.

Lahvička s esencemi je o obsahu 30 ml. 

Lahvička s esencemi obsahuje vodu, brandy pro konzervaci - cca 1 čajovou lžičku. 

Do mixovací lahvičky Vám mohu dát 1-7 esencí. 

Esence se užívají 4 x 4 kapky denně. Děti i  dospělí 

Malá zvířata 4 x 4 kapky denně. Koně 4 x 10 kapek denně. 

Obsah alkoholu v lahvičce je velice nízký. Při dávce 4 kapky je možné řídit auto. 

Při dávkování 4 x 4 kapky denně Vám lahvička vydrží jeden měsíc. 

Trvanlivost esencí je 1 měsíc.

Případné další dotazy Vám ráda zodpovím. 

Sylva Šmardova certifikovaný terapeut Bach International Education Programme Level 2 z roku 2009

699,00 Kč