Kurz pro pokročilé. 1. 10. 20222 sobota. SPONA DO VLASŮ, PRSTEN, BROŽ, KLÍČENKA

Vyprodáno

Kurz Cínovaný šperk - POKROČILÍ.
Valašské Meziříčí 1. 10. 2022 SOBOTA

Od 9.30 - do 18 hod.

Co se na kurzu naučíte:

TENTO KURZ JE URČEN PRO POKROČILÉ. To znamená pro cínařky, které už u mně v kurzu byly nebo se cínování věnují doma a rády by se naučily něco nového. Případně zdokonalily záležitosti, které se jim ještě úplně nedaří. Předvedu vám jak ocínovat plech. Vytvořit sponu do vlasů, brož, prsten a klíčenku. Co si z nabídky odnesete a vytvoříte, bude záležet na Vašem výběru a Vaší zručnosti. Na fotografiích je ukázka z mé tvorby a krásné vzdušné prostory, ve kterých se kurz nachází.

Dále Vám dám návod jak o šperk následně pečovat. Naučím vás bezpečnosti práce. Ukážu vám ochranné pomůcky. Dám vám kontakty na internetové obchody k nákupu materiálu.

Co si z kurzu odnesete: Sponu do vlasů nebo brož, prsten, klíčenku.

Co je v ceně: veškerý materiál a pomůcky k cínování. Na výběr bude z cca 100 minerálů a uměleckých skel.

V ceně je drobné občerstvení při pauze. Káva čaj, jujce, minerálka.

Co si z kurzu odnesete: výrobky, dovednosti, které jsem pilovala několik let a které vám předám. Radost z tvorby a ze získaných nových dovedností.

Já sama jsem prošla třemi kurzy. Cínování skrývá spoustu technických záludností a zkrotit nepoddajný cín, není bez odborného vedení zrovna jednoduché. Pokud si toužíte zasadit své oblíbené minerály do šperku. Udělat dárky pro své blízké a jste kreativní a rádi se učíte nové věci. Pak je tento kurz vhodný zrovna pro vás.

Cínování je o technice, trpělivosti a radosti z cínování.

Kurz je pro 2 - 4 osoby.

Budu se těšit na společné setkání. Sylva Kiara.

2 650,00 Kč