Křišťál pro posílení osobní síly a vnitřního světla

Ručně vyrobený šperk technikou Galvanoplastika - Elektroforming.

Vytvořeno z mědi a z Křišťálu ze Slovenska. Tento krystal má částečně žezlový tvar, ale ve vrchní části má další krystaly. Ve spodní části má různé dírky a otvory. Velice zajímavý krystal . Šperk je vhodný jak pro ženu tak pro muže. Patinováno několika druhy patin pro vytvoření starobylého vzhledu. Na závěr lakováno. 

Rozměr : 4,8 x 1,6 cm 

Zavěšeno na bronzovém  řetízku 50 cm. 

Na vyžádání mohu předělat na černou  kůži. 

Jediný originál.

Patinováno a lakováno.

Zasíláno v dárkové krabičce s návodem na údržbu.

Galvanoplastika - Elektroforming.

Galvanoplastika je technika, která s využitím elektrolýzy přemění nekovový předmět v pokovenou kopii. Tvořím šperky z minerálů a přírodniny, které pokovuji mědí. Následně šperky brousím, patinuji a na závěr lakuji. Tato technika je časově náročná. Tvorbu šperku mám časově rozloženou do několika dnů. Je potřeba dodržet přesné postupy, hodnoty a poměry všech látek. Zároveň si tato technika žije svým vlastním životem a tak je často označována za alchymistickou tvorbu šperku. Já osobně miluji středověký styl a vše tajemné. Tato technika mi umožňuje vytvořit osobitý, starodávný styl a vzhled šperků. Zároveň mě neskutečně propojuje s přírodou a s jejími cykly. Učí mě trpělivosti, pokoře a respektování přírodních cyklů a zákonů.

Šperky jsou zařazeny do kolekce : FOREST FAIRY. Název vychází z mého křestního jména Sylva, které nese význam: Žena z lesa, lesní víla.

Doufám, že Vás tyto šperky kouzlí stejně jako mě jejich tvorba.

Sylva KiaRa

899,00 Kč