Channelingový krystal

Vyprodáno

Krásný krystal z Brazílie. Mistrovský krystal Channeling. Ke krystalu přirůstá dvojkrystal, který je posetý malými krystalky. Hmotnost 173 g.

 Mistrovské krystaly.

Mistrovské krystaly jsou krystaly vysokých vibrací. Nejvíce se nacházejí mezi Křišťály, nalezneme je ale také u Citrínu, Záhnědy a Ametystu. Tyto krystaly jsou pro tuto dobu velice důležité, jelikož pozvedají vibrace svých majitelů a prosvětlují tak vše do světla, jednoty a celistvosti. S Mistrovskými krystaly jsem se setkala před několika lety a do mého života přicházely postupně. K informacím o těchto krystalech mě přivedl Josef Pavel Kreperát a následně Katrina Raphael. Dle rozložení fazet mají tyto krystaly každý své jméno, specifické účinky a poslání. Jsou to: DOW, Isis, Okno, Spojovatelé času, Dévický chrám, Samoléčitel, Oboustranný krystal, Tabulární krystal, Duhové krystaly, krystaly s fantomem, krystaly s klíčem, Strážce záznamů, Trigonický strážce záznamů, Channeling, Transmitter, Katedrála, Dvojčata, Generátor, Žezlový krystal, Laserová hůlka, Elestiál a Lemurské krystaly. S vzestupem vědomí lidí se začaly tyto krystaly více ukazovat a také informace jak pracovat s těmito vysokovibračními krystaly jsou stále více dostupné. Mistrovské krystaly jsou naší průvodci, učitelé, ochránci. Přináší do našeho života světlo a pozitivitu. Pomáhají nám navýšit naše vibrace a dojít k celistvosti a jednotě.

O tyto krystaly je potřeba pečovat s úctou a láskou, jelikož když vstoupí do našeho života, jsou pro nás Božím darem. Sylva Kiara

420,00 Kč
Please select variants first